Фармакологія

Препарат володіє такими властивостями:

 

високою антагоністичною активністю до широкого спектру патогенних і умовно-патогенних грибків і бактерій;

противірусною активністю;

стимулює клітинні і гуморальні фактори імунітету;

підвищує неспецифічну резистентність організму;

стимулює регенераційні процеси в організмі;

нормалізує обмін речовин;

 

Фармакологічна дія:

 

Імуномодулююча, протипухлинна, антивірусна, бактерицидна, фунгіцидна, протихламідійна. Інтерферон альфа-2-лейкоцитарний людський, що виробляється бактеріями, надходить в кровотік через стінки шлунково-кишкового тракту  і перешкоджає вірусному інфікуванню клітин, змінює властивості клітинної мембрани, запобігає адгезії і проникнення вірусу всередину клітини. Ініціює синтез ряду специфічних ферментів, порушує синтез вірусної РНК і білків вірусу в клітині. Надає модулюючий вплив на синтез деяких онкогенів, що приводить до нормалізації трансформації клітин та інгібіції пухлинного росту. При введенні перорально дія препарату починається через декілька годин після його прийому. Модуляція активності кілерів спостерігається після 10 днів прийому препарату. Виводиться в основному нирками шляхом клубочкової фільтрації.

Ферменти, що виробляються бактеріями, сприяють більш активному перетравлювання рослинної і тваринної їжі, забезпечуючи більш якісне харчування організму в період застосування препарату. Ці ж ферменти сприяють відновленню стінок ШКТ, що дозволяє біологічно активним і поживним речовинам безперешкодно потрапляти в кровотік, а так само посилюють еллімінацію і детоксикацію ксенобіотиків різного походження (токсинів патогенних мікроорганізмів, пестицидів, продуктів життєдіяльності клітин організму та ін.) Нормальна робота стінок ШКТ сприяє профілактиці багатьох хронічних захворювань.

 

Наслідком життєдіяльності бактерій Bacillus subtilis рекомбінантного штаму ВКПМ 7092 в ШКТ є нормалізація видового складу кишкової мікрофлори, в тому числі лакто-і біфідобактерій. У ШКТ істотно скорочується чисельність умовно-патогенних мікроорганізмів-різних видів протей, стафілококи, стрептококів, а також патогенних штамів кишкової палички.

 

У хворих із злоякісними пухлинами відновлює імунітет після оперативного втручання, курсів променевої терапії та хіміотерапії, зменшує токсичний прояв під час і після лікування. Підсилює позитивну дію деяких хіміопрепаратів - антиметаболітів, знижуючи їх токсичну іммунодепрессійное дію. Нормалізує рівень білірубіну, ферментів крові, загальний тонус організму.

 

Досягнутий ефект залежить від кратності прийому препарату. Найбільш ефективне використання препарату - з профілактичною метою у вигляді 1-2 курсів по 10 днів на рік.