Переваги препарата

ТОВ Науково-виробнича фірма "Дослідницький центр" створена 6-го вересня 1993 року. Основна область діяльності фірми - наукові дослідження в різних галузях знань і виробництво продукції на основі власних патентів на винаходи. Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі свою продукцію, виготовлену на основі пробіотичних мікроорганізмів.

 

Біологічно активні речовини Ветом 1.1, Ветом 2, Ветом 3, Ветом 4, косметичний гель Біосептин, мазь Біосептин, гінекологічні свічки Ветомгін, порошок Комарова.

Добрива для рослин порошок Фітоп-Флора-С.

Ми скористалися природним для природи шляхом підтримки здоров'я макроорганізму, а саме - з природного середовища виділили бактерії - сапрофіти, що володіють властивістю пригнічувати ріст і розвиток патогенної, умовно-патогенної і гнильної мікрофлори, в тому числі і в шлунково-кишковому тракті. Деякі з використовуваних штамів бактерій модифіковані таким чином, щоб серед продуктів їх життєдіяльності містилися речовини стимулючі належним чином імунну систему. Створені нами лікувально - профілактичні препарати ефективні при лікуванні і профілактиці найширшого спектру інфекційних захворювань. Патогенна мікрофлора не може в принципі пристосуватися до бактерій, що містяться в наших препаратах, оскільки вони настільки ж і більше варіабельні в методах їх вічної боротьби з патогенами (вона становить сенс їхнього існування). Дуже важливо також, що шляхи поширення в макроорганізмі інфекції і наших бактерій практично завжди збігаються. У зв'язку з вищесказаним ми рекомендуємо Вам використовувати результати нашої праці, представлені у вигляді препаратів пробіотиків, виконані в різних препаративних формах (порошки, капсули, рідини, гелі і т.д.) призначені для придушення росту і розвитку патогенної та умовно - патогенної мікрофлори ( шлунково-кишковий тракт, шкіра, статеві органи, і т.д.).

 

Основні переваги Ветом-1.1, Ветом 2, Ветом 3, Ветом 4

 

1.Використовуючи Ветом 1.1, Ветом 2, Ветом 3, Ветом 4 у поєднанні з іншими засобами, Ви:

 

отримуєте більш високий оздоровчий ефект;

скорочуєте в 1,5 - 2 рази термін одужання, а хвороба протікає в легшій формі і без ускладнень;

 

2.Ветом 1.1, Ветом 2, Ветом 3, Ветом 4 практично не має протипоказань (за винятком виразкової хвороби шлунка, в період загострення алергії на сінну паличку), безпечний у застосуванні і обігу:

не чинить побічної дії і не викликає ускладнень;

не володіє канцерогенною, мутагенною, аллергізуючою, ембріотоксичною, тератогенною властивостями;

 

3.Універсальність прапаратів полягає:

в можливості застосування препарату для профілактики захворювань; регулярні профілактичні курси заповнюють дефіцит корисних бактерій в організмі, який не може бути усунутий іншими засобами;

в хорошій сполучуваності з іншими препаратами (крім антибіотиків, які нейтралізують дію бактерій, що  містяться в Ветом 1.1, Ветом 2, Ветом 3, Ветом 4;

у можливості використання препарату для надання допомоги домашнім тваринам;

у відсутності вікових та інших обмежень щодо застосування;

 

4.Унікальность Ветом 1.1, Ветом 2, Ветом 3, Ветом 4 (на відміну від інших відомих пробіотиків) полягає в більш широкому спектрі дії: він нормалізує мікрофлору організму, пригнічує патогенні мікроорганізми і віруси, стимулює імунітет.

 

5.Зручний в застосування і обігу:

 

дозування не вимагає високої точності;

має приємний солодкий смак, легку і зручну упаковку, має тривалий термін зберігання навіть після відкриття упаковки;

не вимагає особливих умов зберігання;

 

Склад і форма випуску:

 

Чинним началом є бактерії Bacillus subtilis (рекомбінатного штаму ВКПМ 7092, продукуючого інтерферон альфа 2-лейкоцитарний людський) у кількості не менше 10 млн. спор на таблетку.

Ветом 1.1 являє собою білий, сухий дрібнокристалічний порошок без запаху, солодкого смаку, легко розчинний у воді. Препарат розфасований по 5, 50, 500 грамів, капсули. Термін придатності препарату 2 роки. До складу препарату входять наступні складові компоненти:

пробіотичні мікроорганізми Bacillus subtilis;

штам ВКПМ У 7092 і наповнювач - екстракт кукурудзяний;

крохмаль картопляний, сахароза;

 

Фармакологічна дія:

 

Імуномодулююча, протипухлинна, антивірусна, бактерицидна, фунгіцидна, протихламідійна. Інтерферон альфа-2-лейкоцитарний людський, що виробляється бактеріями, надходить в кровотік через стінки шлунково-кишкового тракту  і перешкоджає вірусному інфікуванню клітин, змінює властивості клітинної мембрани, запобігає адгезії і проникнення вірусу всередину клітини. Ініціює синтез ряду специфічних ферментів, порушує синтез вірусної РНК і білків вірусу в клітині. Надає модулюючий вплив на синтез деяких онкогенів, що приводить до нормалізації трансформації клітин та інгібіції пухлинного росту. При введенні перорально дія препарату починається через декілька годин після його прийому. Модуляція активності кілерів спостерігається після 10 днів прийому препарату. Виводиться в основному нирками шляхом клубочкової фільтрації.

Ферменти, що виробляються бактеріями, сприяють більш активному перетравлювання рослинної і тваринної їжі, забезпечуючи більш якісне харчування організму в період застосування препарату. Ці ж ферменти сприяють відновленню стінок ШКТ, що дозволяє біологічно активним і поживним речовинам безперешкодно потрапляти в кровотік, а так само посилюють еллімінацію і детоксикацію ксенобіотиків різного походження (токсинів патогенних мікроорганізмів, пестицидів, продуктів життєдіяльності клітин організму та ін.) Нормальна робота стінок ШКТ сприяє профілактиці багатьох хронічних захворювань.

 

Наслідком життєдіяльності бактерій Bacillus subtilis рекомбінантного штаму ВКПМ 7092 в ШКТ є нормалізація видового складу кишкової мікрофлори, в тому числі лакто-і біфідобактерій. У ШКТ істотно скорочується чисельність умовно-патогенних мікроорганізмів-різних видів: стафілококів, стрептококів, а також патогенних штамів кишкової палички.

 

У хворих із злоякісними пухлинами відновлює імунітет після оперативного втручання, курсів променевої терапії та хіміотерапії, зменшує токсичний прояв під час і після лікування. Підсилює позитивну дію деяких хіміопрепаратів - антиметаболітів, знижуючи їх токсичну імунодепресивну дію. Нормалізує рівень білірубіну, ферментів крові, загальний тонус організму.


Досягнутий ефект залежить від кратності прийому препарату. Найбільш ефективне використання препарату - з профілактичною метою у вигляді 1-2 курсів по 10 днів на рік.