Медицина і її витоки беруть свій початок з фітотерапії, яка пройшла складний шлях розвитку від примітивних спостережень до глибокого пізнання дії складових частин окремих рослин та їхніх родин. На жаль, ще й досі чимало лікарських рослин приховують у собі багато таємниць, повністю не розгаданих наукою. 

 

Цей загадковий світ таїть у собі безліч несподіванок і відкриттів, він викликає захоплення у кожного, хто відчув його зціляючу силу, хто присвятив своє життя для пізнання науки, ім’я якій - фітотерапія. 

 

Маю надію, що науковцям 21-го століття вистачить мудрості не знехтувати досвідом минулих поколінь,  а продовжуючи розвиток науки для блага людини, стояти на міцній основі, подарованій людству Творцем Вселенної. 

                                                                                             

                                                            Батюк Є.Б.

 

 

ЛІКНАТУР представляє ряд препаратів природного походження, які стали незамінними у спробі людини повернути втрачене здоров’я, а також молодість і красу. 

 

Сучасна наука зробила достатньо серйозний крок у вивченні людського організму, новітні технології дозволяють досягти досі небачених результатів, фармацевтична промисловість вражає потужностями своїх комбінатів, проте чомусь здоров’я людини, як і раніше, залишає бажати кращого. Чому так? Серед безлічі причин хочеться звернути увагу на несправедливо забутий світ рослин, байдуже і навіть часом вороже ставлення до фітотерапії – науки, яка є основою сучасної медицини. З самого початку свого існування людина була поміщена в середовище, яке забезпечувало їй комфорт і життєдіяльність. Отож сьогодні варто пам’ятати про те найкраще, що подароване нам для повноцінного життя на цій планеті.

 

Дані препарати допомагають організму ефективніше виводити токсичні продукти життєдіяльності, нормалізовують обмін речовин. 

 

Завдяки покращенню ферментативної функції підшлункової залози та відновленню роботи печінки шлунково-кишковий тракт починає функціонувати більш якісно, процеси травлення налагоджуються, очищується кишківник. Болезаспокійлива дія сприяє спазмолітичному ефекту, наслідком якого є покращення відтоку жовчі і профілактика утворення каменів. 

Злагоджена робота ШКТ обов’язково веде до покращення стану шкіри, а також сприяє зниженню проявів алергічних реакцій. 

 

Препарати мають заспокійливу дію на нервову та серцево-судинну системи, знімають втому, підвищують працездатність; благотворно впливають на ендокринну систему, яка, немов годинниковий механізм, чітко регулює діяльність всього організму. 

 

 

В ході тривалого прийому (мінімум один місяць, а в більшості випадків рекомендується тримісячний курс) природні компоненти досягаюсь кожної клітини тіла, збалансовують роботу організму, що веде до природного очищення та відновлення.