Медицина і її витоки, беруть свій початок з фітотерапії, яка пройшла складний шлях розвитку від примітивних спостережень до глибокого пізнання дії складових частин окремих рослин, та їхніх родин. На жаль, ще й досі чимало лікарських рослин приховують у собі багато таємниць, повністю не розгаданих наукою.

 

Цей загадковий світ таїть у собі безліч несподіванок і відкриттів, він викликає захоплення у кожного, хто відчув його зціляючи силу, хто присвятив своє життя для пізнання науки, ім’я якій – фітотерапія.

 

Маю надію, що науковцям двадцять першого століття вистачить мудрості не знехтувати досвідом минулих поколінь, а продовжуючи розвиток науки для блага людини, стояти на міцній основі, подарованій людству Творцем Вселенної.                                                                                                

                                                            Батюк Є.Б.

 

 

ЛІКНАТУР представляє ряд препаратів природного походження, які стали незамінними у спробі людини повернути втрачене здоров'я, а також молодість і красу.

 

Сучасна наука зробила достатньо серйозний крок у вивченні людського організму, новітні технології дозволяють досягти досі небачених результатів, фармацевтична промисловість також вражає потужностями своїх комбінатів, проте чомусь здоров'я людини, як і раніше, залишає бажати кращого. Чому так ??? Серед безлічі причин хочеться звернути увагу на несправедливо забутий світ рослин, а також байдуже і навіть часом вороже ставлення до фітотерапії - науки, яка є основою сучасної медицини. З самого початку свого існування, людина була поміщена в середовище, яке забезпечувало їй комфорт і життєдіяльність. Отже сьогодні варто пам'ятати про те найкраще, що подароване нам для повноцінного життя на цій планеті.

 

Дані препарати виводять отрути і шлаки, нормалізують обмін речовин, знімають алергічні явища, покращують стан шкіри, очищають кишківник, нормалізують процес травлення, допомагають очищенню крові і всіх клітин організму, благотворно впливають на ендокринну систему і ферментативну функцію підшлункової залози, відновлюють роботу печінки, мають заспокійливу дію на серцево-судинну та нервову системи, знімають втому, депресію та покращують працездатність. Мають болезаспокійливу дію, що сприяє кращому спазмолітичному і жовчогінному ефекту, подрібненню та розчиненню каменів.  В ході багатоденного прийому (мінімум - один місяць; а в більшості випадків рекомендується тримісячний курс) доходять до кожної клітини тіла і насичують її природними рослинними речовинами, у присутності яких відбувається природне очищення.