Що таке пробіотик

Пробіотики - це лікарські препарати або біологічно активні добавки до їжі, які містять у складі живі культури корисних мікроорганізмів, які є представниками нормальної мікрофлори людини.

В організмі людини присутній різноманітні види мікроорганізмів - які присутні на шкірі, і слизових. Вони потрібні нам для захисту від небезпечних мікробів, які нас постійно оточують. Без нормальної мікрофлори неможлива повноцінна робота кишечника, всмоктування поживних речовин. За допомогою пробіотиків ми можемо відновити порушений баланс мікроорганізмів. Вони нормалізують травлення, роблять антитоксичну дію, імуномодулюючу, сприяють сорбції. Дослідження довели що пробіотики стимулюють імунну систему незалежно від того, що стало причиною імунодефіциту.

"Подібне - лікуй подібним". Цей принцип взяли на озброєння не тільки лікарі гомеопати, але і багато вчених з різних галузей життя. А ще цей принцип став у нагоді лікарям і мікробіологам, працюють у області створення нових лікарських препаратів.

Всі знають, що інфекційні хвороби викликають мікроби. З часу їх відкриття людина шукає способи знищення цих хвороботворних агентів. Бактерії, як, виявилося, дуже легко виробляли "протиотруту" проти ліків, і людині довелося вигадувати все нові й нові його різновиди. І чим далі йшов розвиток фармацевтичної промисловості, тим "хитрішими" ставали мікроби. Процес цей нескінченний і явно веде в глухий кут. І тоді людина, поміркувавши, застосувала інший метод боротьби з хворобою.

Чому б і нам не знищити для цієї мети інших мікроорганізмів - антагоністів тим мікробам, які викликали інфекцію? Такі ліки отримали назву пробіотиків.

Вони являють організму всі ті переваги, що й антибіотики, але не "нагороджують" їх недоліками: пробіотики не чіпають симбіотичнонормальну мікрофлору. Їх діючою речовиною є бактерії - "білі воїни" з потрібними здібностями.

 

Пробіотики - препарати серії "Ветом" - виробляють  в Сибірі. Як відомо, під Новосибірськом знаходиться потужний науково - дослідний центр, раніше займався виробництвом бактеріологічної зброї. Але настала конверсія, і виробничі потужності перестали виробляти біологічні бомби. А вчені зайнялися пошуком коштів не знищення, а лікування вищих організмів: набагато більш благородне заняття. Тепер вчені з науково виробничої фірми "Дослідницький центр" (Кольцово) виробляють пробіотики на радість усім нам і нашим тваринам. І ціни на їхню продукцію становлять не сотні і не тисячі доларів за упаковку, а препарати серії "Ветом" доступні кожній людині.

 

Інакше б нам не бачити лікування ліками XXI століття! Лікуйтеся з успіхом!