Пробіотик Ветом

Пробіотик Ветом - здоров'я, здобутий природним шляхом

 

Відкриті та культивовані в наукомісті Кольцово бактеріальні штами Bacillus Subtilis і Licheniformis в якості активних речовин препаратів серії Ветом надзвичайно стійкі і активно витісняють безліч небезпечних мікроорганізмів з тонкого і товстого кишечника. У кишечник, де вони діють протягом місяця, вони потрапляють тільки через шлунок. Бактерії являють собою свого роду "біореактор", в якому виробляються ферменти, амінокислоти, вітаміни і бактеріоцини, які також як і антибіотики нейтралізують хвороботворні мікроорганізми. Однак при цьому не виникає ні звикання до них, ні побічних дій, типових при застосуванні хімічних антибіотиків. Навпаки, вони здатні прибрати вже наявну резистентність, очистити стінки кишечника, підвищити їх проникність для необхідних поживних речовин, відновити біологічний баланс кишкової мікрофлори і стимулювати всю імунну систему.

 

Спроб створити подібний пробіотик на базі бактерії Bacillus Subtilis досить багато, однак тільки Ветом володіє дуже високим лікувальним титром (10/9), тільки Ветом здатний, крім того активізувати виробництво інтерферону, який запобігає розмноженню вірусів і маркує інфіковані клітини, в самому організмі.

 

Препарати серії Ветом застосовуються для профілактики і лікування численних вірусних та бактеріальних захворювань, зокрема борреліоза, гепатиту, герпесу, грипу, вірусного ентериту (кишковий грип), гастроентериту (запалення слизової оболонки шлунка і тонкого кишечнику), сальмонельозного ентериту (інфекції тонкого кишечника), хронічного ентериту (запалення стінок тонкого кишечника), коліту (гостре або хронічне запалення слизової оболонки товстого кишечника), дизентерії (запального захворювання товстого кишечника) і трахеїту (запалення трахеї). При лікуванні онкологічних захворювань Ветом чудово зарекомендував себе як засіб відновлювальної та додаткової терапії; те ж саме стосується лікування астми, алергій, цирозу печінки і безлічі аутоімунних хвороб, зокрема Crohn і Colitis Ulcerosa.

 

Препарати серії Ветом, як випливає з інструкції щодо їх застосування, призначені для цілей ветеринарної медицини, тобто для лікування тварин, а ми говоримо про організм теплокровного тварини без відмінності. Чи означає це, що препаратом з ветеринарної аптеки можна лікувати людину? Для людини він і створювався, повідомив нам директор "Дослідницького центру" Олександр Іванович Леляки. На жаль, на першому етапі впровадження препарату більше "пощастило" тваринам і птиці, оскільки процедура сертифікації в галузі ветеринарної медицини коштує дешевше і проходить набагато швидше.

 

Пробіотики замість антибіотиків

 

Традиційні стратегії лікування бактеріальних і вірусних хвороб, алергії, раку, аутоімунних хвороб націлені не стільки на створення симбіозу і реактивацію гомологічного захисту, скільки на постійне придушення і безжалісне знищення. При наданні швидкої медичної допомоги такий підхід неминучий, оскільки рятує життя. Питання лише в тому, чи є серйозні побічні явища, свідоме придушення і без того ослабленої імунної системи, стимулювання дисбалансу і виникнення резистентності пропорційним засобом у лікуванні небезпечних для життя хвороб. При лікуванні інфекційних хвороб в організм,  людини або тварини, регулярно вводять антибіотики, які не розбираючи знищують всі бактерії; про це говорить сама назва ("Антіб" = "Проти життя"). Для антибіотиків всі без винятку мікроорганізми агресори. Також ведуть себе при лікуванні онкологічних хвороб цитостатики і промені, які знищують клітки, не розрізняючи. При лікуванні важких вірусних хвороб (СНІД) застосовуються віростатики, які можуть всього лише пригальмувати розмноження вірусів. При лікуванні астми, алергії та деяких аутоімунних хвороб імунна система постійно придушується кортизоном та іншими блокаторами, що в свою чергу відкриває дорогу іншим захворюванням.

 

Слабка диференціація дії антибіотиків, які майже не розрізняють між хорошими друзями, найлютішими ворогами і нешкідливими супутниками заподіює непоправної шкоди. Якщо інфекцію придушити антибіотиками, то можна вважати, що організм так нічому і не навчився. Навпаки: допомога ззовні проти підступного ворога вводить організм в довготривалу залежність від такої підтримки і веде до його ослаблення. Бактерії все краще пристосовуються до антибіотиків, стають все більш резистентними. Якщо виживе хоча б одна з мільярда цих небезпечних бактерій, то вона займе весь простір, так як проведене лікування прибрало з дороги всіх її природних ворогів. Результат гірше вихідної ситуації: вороги торжествують після перших перемог антибіотиків, руйнуючи оточення. А дисбаланс організму завдає шкоди імунній системі.

 

Майже 80% клітин, що виробляють антитіла, знаходяться в стінці кишечника. Це ідеальне місце, так як більша частина збудників хвороб потрапляє в організм через шлунково-кишковий тракт з їжею. Половина збудників хвороб знищується в шлунку, решта проникають в тонкий кишечник з безліччю лімфофоллікул прямо під слизової. Ці скупчення клітин поглинають чужорідні, небезпечні для організму інфекційні речовини (антигени). За допомогою цих антигенів вони спонукають різні білі кров'яні тільця нашої імунної системи до активації, завдяки цьому і виникає неспецифічні і специфічні захисні імунні реакції.

 

У кишечнику живе понад 400 видів бактерій, які не тільки перетравлюють їжу, а й пригнічують і знищують хвороботворні бактерії. Вони ж, витісняючи їх, перешкоджають їх проникненню в стінку кишечника, Крім того, корисні мікроорганізми кишечника постійно тренують захисні клітини і тим самим побічно зміцнюють імунологічний бар'єр слизової оболонки кишечника.

 

За словами директора Науково-виробничої фірми "Дослідницький центр" (Наукоград Кольцово) Олександра Леляка, "широке застосування антибіотиків для проведення лікувальних і профілактичних заходів призвело до того, що в організмі людей і тварин сформувалися штами бактерій, стійкі до лікарських препаратів. Такі мікроорганізми, наприклад деякі види сальмонел, несприйнятливі до десятків різних антибіотиків і можуть передаватися і людині через не просмажене м'ясо або кип'ячене молоко ". "Пробіотик" означає "Заради життя". І єдині у своєму роді пробіотичні бактеріальні штами з сибірської тайги знаходять своє застосування саме в мікробіологічному лікуванні препаратом Ветом.