Біосептин мазь (60г)

- Мазь призначена для використання в якості засобу для догляду за шкірою. Мазь має антисептичні, протизапальні і протеолітичні властивості.  До складу мазі входять спори, які володіють високою антагоністичною активністю до широкого спектру патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів. Мазь стимулює процеси загоєння ран.

 

Загальні відомості:

 

Мазь "Біосептін" містить спори бактерій Bacilus Amyloliquefaciens на агаровій основі з додаванням етилового спирту. Мазь "Біосептін" являє собою однорідний желеподібний продукт світло-жовтого або коричневого кольору з неприємним запахом агару.

 

Зберігання:

 

Зберігають мазь в прохолодному, захищеному від світла місці при температурі від 0 до 10 С.

 

Фармакологічні властивості:

 

Мазь має антисептичні, протизапальні властивості, з протеолітичною дією, стимулює процеси загоєння ран, ефективна при лікуванні грибкових захворювань. Вхідні до складу мазі спори бактерій володіють високою антагоністичною активністю до широкого спектру патогенних і умовно патогенних мікроорганізмов. Мазь стимулює процеси загоєння ран.

 

Застосування:

 

Мазь "Біосептін" застосовують для лікування неінфікованих ран, гнійно-некротичних процесів, опіків, пролежнів, дерматитів, геморою. Мазь призначають зовнішньо, наносять тонким шаром на пошкоджену ділянку 1-2 рази на добу щодня до повного одужання. Рани оброблені маззю, перев'язувати не обов'язково.  Застосовувати препарат спільно з антибіотиками, сульфаніламідними та іншими антисептичними препаратами забороняється.

 

Можлива алергія до сінної палички. У цьому випадку після першого застосування з'явиться висип на тілі, який пройде через 1-2 дні після припинення використання.