050 433 38 55
050 904 82 95
Біологічно активна речовина Ветом 1.1 застосовується в якості додаткового джерела пробіотичних мікроорганізмів.
Оздоровчий ефект забезпечується властивостями бактерій Bacillus subtilis, які, розмножуючись переважно в товстому відділі кишечника, виділяють: протеолітичні, амілолітичні, целюлозолітичні ферменти; інтерферон альфа-2 лейкоцитарний людський; бацитрацини, пригнічуючі ріст і розвиток патогенної та умовно патогенної мікрофлори; інші біологічно активні речовини. Внаслідок цього процесу мікробний склад кишечника трансформується до відповідно сформованої норми, очищаються його стінки від неперетравлюваних залишків їжі, що сприяє активному виведенню токсинів з організму, безперешкодної доставки біологічно активних і поживних речовин. Під впливом Ветом 1.1 нормалізуються: травлення, всмоктування і метаболізм заліза, кальцію, жирів, білків, вуглеводів, тригліцеридів, амінокислот, дипептидів, cахаров, солей жовчних кислот, кислотність середовища в шлунково-кишковому тракті. Ветом 1.1 стимулює напрацювання організмом ендогенних інтерферонів, що забезпечує оптимальне функціонування імунної системи.
Склад:
Сахароза, екстракт кукурудзяний, крохмаль картопляний, і висушена біомаса бактерії Bacillus subtilis (рекомбінантного штаму ВКПМ 7092, продукуючого інтерферон альфа-2-лейкоцитарний людський).
Властивості:
Має високу антагоністичну активність до широкого спектру патогенних і умовно-патогенних грибків і бактерій. Володіє противірусною , а також протеолітичною, амілолітичною, целюлозолітичною активністю;
стимулює клітинні і гуморальні фактори імунітету;
підвищує неспецифічну резистентність організму;
стабілізує алергічну резистентність;
нормалізує обмін речовин;
стимулює регенераційні процеси;
Форма випуску:
Капсули - блістер 50 шт по 33 мг.
Препарат являє собою невеликий кристалічний продукт, що містить мікробну масу живих клітин спорової форми бактерій Bacillus Subtilis. Препарат має солодкий смак і легко розчиняється у воді.
Механізм дії:
При прийомі препарату Ветом-1.1 бактерії Bacillus subtilis, заселяють шлунково-кишковий тракт, розмножуються в ньому протягом двох-п'яти діб і потім повністю виводяться з організму в основному нирками шляхом клубочкової фільтрації. У процесі життєдіяльності ці бактерії виділяють літичні ферменти, здатні знищувати патогенну мікрофлору, елементи пухлинних новоутворень та інші дефективні клітини. Препарат починає діяти через 15-20 хвилин після прийому.
Модуляція активності кілерів спостерігається після 10 днів прийому препарату. Ферменти, що виробляються бактеріями, сприяють більш активного перетравлювання рослинної і тваринної їжі, забезпечуючи більш якісне харчування організму в період застосування препарату. Ці ж ферменти сприяють відновленню функцій стінок ШКТ, що дозволяє біологічно активним і поживним речовинам безперешкодно потрапляти в кровотік, а також підсилюють еллімінацію і детотоксікацію ксенобіотиків різного походження (токсинів патоненних мікроорганізмів, пестицидів, продуктів життєдіяльності клітин організму та ін.) У хворих із злоякісними пухлинами препарат застосовується як загальнозміцнюючий і детоксикуючий засіб та засіб, відновлюючий протипухлинну резистентність організму.
Відновлює імунітет після оперативного втручання, курсів променевої терапії та хіміотерапіі. При лікуванні препаратом не спостерігається вторинних захворювань і відхилень.
Спосіб застосування і дозування:
Кратність прийому Ветом 1.1 знаходиться в прямій залежності від стану організму людини. Порошок застосовувати протягом 10 днів з розрахунку 1 чайній ложці або 1 капсула. від 3 до 10 разів на день залежно від захворювання.
Для очищення тонкого і товстого кишечника Необхідно застосовувати Ветом 2. (Порошок) і Ветом 4 (порошок) з розрахунку 1 ч.л. або 1 капсула 6-10 разів на день протягом 10 днів.
Досягнутий лікувальний ефект залежить від частоти прийому препарату в стандартній дозуванні: чим частіше приймається препарат, тим кращий ефект.
Препарат не викликає негативних наслідків навіть при багаторазових передозуваннях;
Не володіє канцерогенною, мутагенною, алергізуючою, ембріотоксичною, тератогенною властивістю;
Максимальний ефект досягається при прийомі препарату за годину до їжі;
Допускається застосування препарату з кип'яченою водою, теплим чаєм, кавою, молоком. Можна вживати ВЕТОМ НЕ розбавляючи, запиваючи водою.
На час курсів рекомендується виключити прийом алкоголю і гострих страв.
Найбільш ефективне використання препарату - з профілактичною метою. Регулярні профілактичні курси заповнюють дефіцит корисних бактерій в організмі, який не може бути усунутий іншими засобами;
Хворим на цукровий діабет слід бути обережними при підборі кратності прийому - на першому етапі бажано прийняти одну дозу. Якщо небажаних відчуттів не виникло протягом 1-2 годин, можна прийняти другу дозу і так надалі. Це пов'язано з тим, що препарати з діючим початком у вигляді бактерій Bacillus subtilis штам ВКПМ У 7092 викликають істотне падіння концентрації цукру в крові, що може ввести хворого в кому. Після завершення 10-і денного курсу слід приймати препарати на основі бактерій Bacillus subtilis штам ВКПМ У 7048 і Bacillus licheniformis штам ВКПМ У 7038. Кратність прийому слід підбирати, орієнтуючись на відчуття і динаміку падіння концентрації цукру в крові. Максимальний терапевтичний ефект з двох останніх штамів належить Bacillus licheniformis штам ВКПМ У 7038.
Побічна дія:
При прийомі препарату можливе виникнення больових відчуттів в уражених частинах організму. При деяких типах дисбактеріозів на першому етапі спостерігається сильний пронос або рясне газовиділення. Після прийому препарату істотно знижується ступінь і швидкість алкогольного сп'яніння при вживанні спиртних напоїв. Концентрація спирту етилового у видихуваному повітрі орієнтовно в 200 разів знижується щодо аналогічних показників у людини що не приймала ВЕТОМ.
Протипоказання:
Препарат не рекомендується застосовувати при цукровому діабеті. Протипоказанням служить тільки індивідуальна непереносимість. Вона може бути виражена у вигляді алергії па сінну паличку. Цей вид захворювання зустрічається вкрай рідко і може бути виражений у вигляді висипки на тілі. У цьому випадку прийом препаратів необхідно припинити. Висип пройде через кілька днів.
Взаємодія з іншими препаратами: Не застосовувати спільно з антибіотиками та іншими препаратами на основі пробіотичних мікроорганізмів. Використання препарату спільно з антибіотиками, включаючи протипухлинні антибіотики (доксорубіцин, блеоміцин, мітоміцин та ін) лікувального ефекту не дає, тому що антибіотики нейтралізують дію препарату. Виняток становить канаміцін. Посилює позитивну дію деяких хіміопрепаратів - антиметаболітів (фторурацил, томудехс, кселода), знижуючи їх токсичну і іммунодепрессівое дію.
Зберігати:
при відносній вологості повітря не вище 75% і температурі не вище 25 º С. Термін придатності 4 роки від дати виготовлення.
Не є ліками.