Ветом 1.1 (порошок -500г)

Ветом - найпотужніший пробіотик на сьогоднішній день. У першу чергу, це сильний іммунокорректор, який допомагає організму боротися практично з усіма захворюваннями, він нормалізує мікрофлору організму, пригнічує патогенні мікроорганізми і віруси, стимулює імунітет. При прийомі препарату Ветом 1.1 бактерії Bacillus subtilis, заселяють шлунково-кишковий тракт, розмножуються в ньому протягом двох-п'яти діб і потім повністю виводяться з організму в основному нирками шляхом клубочкової фільтрації. У процесі життєдіяльності ці бактерії виділяють літичні ферменти, здатні знищувати патогенну мікрофлору, елементи пухлинних новоутворень та інші дефективні клітини. Препарат починає діяти через 15-20 хвилин після прийому.

 

Модуляція активності кілерів спостерігається після 10 днів прийому препарату. Ферменти, що виробляються бактеріями, сприяють більш активному перетравлювання рослинної і тваринної їжі, забезпечуючи більш якісне харчування організму в період застосування препарату. Ці ж ферменти сприяють відновленню функцій стінок ШКТ, що дозволяє біологічно активним і поживним речовинам безперешкодно потрапляти в кровотік, а також підсилюють еллімінацію і детотоксікацію ксенобіотиків різного походження (токсинів патоненних мікроорганізмів, пестицидів, продуктів життєдіяльності клітин організму та ін.)

 

У хворих із злоякісними пухлинами препарат застосовується як загальнозміцнюючий , і як засіб відновлюючий протипухлинну резистентність організму.

 

Відновлює імунітет після оперативного втручання, курсів променевої терапії та хіміотерапії.

 

Спосіб застосування і дозування:

 

Кратність прийому Ветом 1.1 знаходиться в прямій залежності від стану організму людини. Порошок застосовують протягом 10 днів з розрахунку 1 чайна ложка або 1 капсула від 3 до 10 разів на день залежно від захворювання.

 

Досягнутий ефект залежить від частоти прийому препарату в стандартному дозуванні: чим частіше приймається препарат, тим кращий ефект;

Максимальний ефект досягається при прийомі препарату за годину до їжі;

Допускається застосування препарату з кип'яченою водою, теплим чаєм, кавою, молоком. Можна вживати ВЕТОМ НЕ розбавляючи, запиваючи водою;

На час курсів рекомендується виключити прийом алкоголю і гострих страв;

Найбільш ефективне використання препарату - з профілактичною метою. Регулярні профілактичні курси заповнюють дефіцит корисних бактерій в організмі, який не може бути усунутий іншими засобами.

 

Форма випуску:

 

Ветом 1.1 являє собою білий, сухий порошок без запаху, солодкого смаку, легко розчинний у воді. Препарат розфасований по 5, 50, 500 грамів, капсули.

 

Побічна дія:

 

При прийомі препарату можливе виникнення больових відчуттів в уражених частинах організму. При деяких типах дисбактеріозів на першому етапі спостерігається сильний пронос або рясне газовиділення. Після прийому препарату істотно знижується ступінь і швидкість алкогольного сп'яніння при вживанні спиртних напоїв.
Протипоказання:

 

Препарат не рекомендується застосовувати при цукровому діабеті. Протипоказанням служить тільки індивідуальна непереносимість. Вона може бути виражена у вигляді алергії па сінну паличку. Цей вид захворювання зустрічається вкрай рідко і може бути виражений у вигляді висипки на тілі. У цьому випадку прийом препаратів необхідно припинити. Висип пройде через кілька днів.Взаємодія з іншими препаратами:

 

Не рекомендується застосовувати спільно з антибіотиками та іншими препаратами на основі пробіотичних мікроорганізмів. Використання препарату спільно з антибіотиками, включаючи протипухлинні антибіотики (доксорубіцин, блеоміцин, мітоміцин та ін) ефекту не дає, тому що антибіотики нейтралізують дію препарату. Виняток становить канаміцин.

 

Звикання до препарату немає.

 

Зберігання: при відносній вологості повітря не вище 75% і температурі не вище 25.

 

Термін придатності 4 роки від дати виготовлення.


Не є ліками.