Ветом 2

 Біологічно активна речовина Ветом 2 рекомендовано в якості додаткового джерела пробіотичних мікроорганізмів.

 

Оздоровчий ефект забезпечується властивостями бактерій Bacillus subtilis і Bacillus licheniformis, які, розмножуючись в кишечнику, виділяють протеолітичні, амілолітичні, целюлозолітичні ферменти, біологічно активні речовини, що пригнічують ріст і розвиток патогенної та умовно патогенної мікрофлори. У наслідок цього процесу в кишечнику нормалізується мікробний склад до відповідно до сформованої норми, очищаються його стінки від неперетравлюваних залишків їжі, що сприяє активному виведенню токсинів з організму, безперешкодної доставки біологічно активних і поживних речовин. Під впливом Ветом 2 нормалізуються: травлення, всмоктування і метаболізм заліза, кальцію, жирів, білків, вуглеводів, тригліцеридів, амінокислот, дипептидів, цукрів, солей жовчних кислот,а також кислотність середовища в шлунково-кишковому тракті. Ветом 2 стимулює напрацювання організмом ендогенних інтерферонів, що забезпечує оптимальне функціонування імунної системи.

 

Склад.

 

Пробіотичні мікроорганізми - Bacillus subtilis штам ВКПМ У 7048 і Bacillus licheniformis штам ВКПМ У 7038 - не менше 10 * КУО / г і наповнювач-Екстракт кукурудзяний, крохмаль картопляний, сахароза.

 

Спосіб застосування і дозування.

 

Ветом 2 застосовується перорально.

 

Кратність і тривалість прийому Ветом 2 знаходиться в прямій залежності від стану організму людини.

 

Для здорових людей рекомендована кратність прийому Ветом 2  2-3 дози на тиждень. Приймати регулярно.

 

За наявності хвороби (затяжного або хронічного перебігу гострих кишкових інфекцій; тривалій кишковій дисфункції невстановленої етіології, неспецифічний виразковий коліт; хронічних колітах і ентероколітах; дисбактеріозах різної етіології, в тому числі викликаних застосуванням антибіотиків; запальних захворюваннях різних систем органів) кратність прийому слід збільшити до 7 -10 доз на день. Приймати до одужання.

 

Ветом 2 не викликає звикання.

 

Протипоказання.

 

Не рекомендується при наявності індивідуальної непереносимості компонентів препарату.

 

Взаємодія з іншими препаратами.

 

Не застосовувати спільно з антибіотиками та іншими препаратами на основі пробіотичних мікроорганізмів.

 

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі 0-15 ° С в місцях недоступних для дітей.

 

Термін придатності 2 роки від дати виготовлення. Не є ліками.

 

Примітка.


Препарати Ветом 2. Ветом 3, Ветом 4 однакові за принципом дії. В якості діючого начала в них використовуються різні мікроорганізми, які активні в різних відділах кишечника і продукують в навколишнє середовище різний спектр біологічно активних речовин. У цьому зв'язку їх підсумковий вплив на організм людини розрізняється. Для отримання максимального оздоровчого ефекту необхідно по черзі застосувати Ветом 2,3,4 і вибрати оптимальний для себе препарат.