Ветом 4 ( порошок - 500г)

Біологічно активна речовина Ветом 4 рекомендовано в якості додаткового джерела пробіотичних мікроорганізмів. Оздоровчий ефект забезпечується властивостями бактерій Bacillus subtilis і Bacillus licheniformis, які, розмножуючись переважно в тонкому відділі кишечника, виділяють протеолітичні, амілолітичні, целюлозолітичні ферменти, біологічно активні речовини, що пригнічують ріст і розвиток патогенної та умовно патогенної мікрофлори. У наслідок цього процесу в кишечнику нормалізується мікробний склад до відповідного еволюційно сформованій нормі, очищаються його стінки від неперетравлюваних залишків їжі, що сприяє активному виведенню токсинів з організму, безперешкодної доставки біологічно активних і поживних речовин. Під впливом Ветом 4 нормалізуються: травлення, всмоктування і метаболізм заліза, кальцію, жирів, білків, вуглеводів, тригліцеридів, амінокислот, дипептидів, цукрів, солей жовчних кислот, кислотність середовища в шлунково-кишковому тракті. Ветом 4 стимулює напрацювання організмом ендогенних інтерферонів, що забезпечує оптимальне функціонування імунної системи.

 

Склад:

 

Пробіотичні мікроорганізми - Bacillus Amyloliquefaciens штам ВКПМ У 10643 і наповнювач - екстракт кукурудзяний, крохмаль картопляний, сахароза.

 

Спосіб застосування і дозування:

 

Ветом 4 застосовується перорально. Кратність і тривалість прийому Ветом 4 знаходиться в прямій залежності від стану організму людини. Для здорових людей рекомендована кратність прийому Ветом 4 -  2-3 дози на тиждень. Приймати регулярно.Прі наявності хвороби (затяжному або хронічному перебігу гострих кишкових інфекцій; тривалій кишковій дисфункції невстановленої етіології; неспецифічний виразковий коліт; хронічних колітах і ентероколітах; дисбактеріозах різної етіології, в тому числі викликаних застосуванням антибіотиків; запальних захворюваннях різних систем і органів) кратність прийому слід збільшити до 7-10 доз на день.

Ветом 4 не викликає звикання.

 

Протипоказання:

 

Не рекомендується при цукровому діабеті та наявності індивідуальної непереносимості компонентів препарату.Взаємодія з іншими препаратами:

 

Не застосовувати спільно з антибіотиками та іншими препаратами на основі пробіотичних мікроорганізмів.

 

Зберігати:

 

При відносній вологості повітря не вище 75% і температурі не вище 25

Термін придатності: 4 роки від дати виготовлення.

 

Примітка:

 

Препарати Ветом 1.1, Ветом 2, Ветом 3, Ветом 4 однакові за принципом дії. В якості діючого начала в них використовуються різні мікроорганізми, які активні в різних відділах кишечника і продукують в навколишнє середовище різний спектр біологічно активних речовин. У цьому зв'язку їх підсумкове вплив на організм людини розрізняється. Для отримання максимального ефекту позитивного впливу необхідно по черзі застосувати всі  і вибрати оптимальний для себе препарат.

Не є ліками.