Ветомгін

Гінекологічні свічки Ветомгін містять спори бактерій Bacillus subtilis на основі з лимонної кислоти і харчової соди (бікарбонат натрію). Ветомгін являє собою свічки у вигляді твердих таблеток білого кольору без запаху. Зберігають Ветомгін в картонних коробках при 10-30С. Не допускається герметичної закупорки, тому що це веде до підвищення вологості свічок і початку кислотно-лужної реакції. Термін придатності - 2 роки з дня виготовлення.

 

Фармакологічні властивості:

 

Свічки Ветомгін мають антисептичні, протизапальні властивості. Вхідні до складу свічок спори бактерій володіють високою антагоністичною активністю до широкого спектру патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів. Бурхливе піноутворення очищає слизові оболонки сприяє поширенню спор.

 

Застосування

 

Ветомгін застосовують для лікування гінекологічних інфекційних захворювань, при лікуванні молочниці, хламідіозу при лікуванні катарального і гнійно-катарального ендометриту, а також для нормалізації мікробіоциноз в порожнинах вагіни і матки. Свічки призначають інтровагінально. Ветомгін слід вводити вагінально по 1 супозиторію вранці або ввечері до одужання. В цілях профілактики Ветомгін вводять вагінально по 1 супозиторії через 48 годин трикратно.

Протипоказання:

 

Ерозія шийки матки. 


 

 

Порошок Комарова для діабетиківПорошок Комарова являє собою порошок світло-сірого кольору, основу якого складають висівки, збагачені бактеріями Bacillus subtilis і біологічно активними речовинами природного походження.

 

Фармакологічні властивості:

 

Препарат має високу антагоністичну активність до широкого спектру патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів. Препарат попереджає розвиток дисбактеріозів. Крім того, препарат підвищує неспецифічну резистентність організму, стабілізує алергічну реакцію, посилює регенераційні процеси в організмі і нормалізує обмін речовин.

 

Показання до застосування:

 

Препарат використовується для зміцнення захисних функцій організму і корекції імунодифіцитних станів в період і після захворювань;

використовують для профілактики і лікування дисбактеріозів кишечника;

використовують для профілактики і лікування шлунково-кишкових захворювань (сальмонельоз, кокцидіоз, колибактериоз, дизентерія, ентерити, грип, гепатит та ін);

нормалізації роботи підшлункової залози, сприяє виробленню інсуліну;

 

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами:

 

Препарат не сумісний з антибіотиками, крім канаміцина.

 

Спосіб застосування та дози:

 

Препарат застосовують внутрішньо незалежно від прийому їжі. В цілях профілактики доза становить по 2,5 г 3 рази на день. При лікуванні кратність збільшується до 10 разів на день.

 

Форма випуску:

 

Випускається у вигляді порошку в пакетиках по 2,5 гр.

Умови зберігання та термін придатності:

 

Зберігати в сухому прохолодному місці при температурі не вище 20С.

Термін придатності: 2 роки від дати виготовлення.