Запитання і Відповіді

1. Питання: Чим різняться між собою препарати Ветом 1.1, Ветом 2, Ветом 3 та Ветом 4?

 

Експерт: Препарати Ветом 1.1, Ветом 2, Ветом 3, Ветом 4 однакові за принципом дії. В якості діючого початку в них використовуються різні мікроорганізми, які активні в різних відділах кишечника і продукують в навколишнє середовище різний спектр біологічно активних речовин. У цьому зв'язку їх підсумкове впливу на організм людини розрізняється. Для отримання максимального ефекту позитивного впливу необхідно по черзі застосувати всі Ветом і вибрати оптимальний для себе препарат.

Ветом 1.1 і Ветом 3 - використовують для корекції імунодефіцитних станів, що сформувалися не з причини ВІЛ-інфекції, препарат відновлює і зберігає мікроценоз кишечника при дисбактеріозах, також після курсу лікування антибіотиками, придатний в якості додаткового засобу для лікування герпесу (генітального, оперізувального та ін ), енцефаліту, грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій, цитомегаловірусних інфекцій. Застосовується у хворих із злоякісними пухлинами з профілактичною метою, для зменшення токсичної дії при хіміотерапії, променевої терапії, як загальнозміцнюючий . Нормалізує рівень білірубіну, трансаміназ та інших ферментів в крові, підвищує апетит і загальний тонус організму при вірусних гепатитах А, В і С. Може бити використаний при лікуванні волосатоклітчатого лейкозу, хронічного мієлолейкозу, множинної мієломи, раку нирки, пов'язаної зі СНІДом саркоми Капоші, грибоподібного мікозу, раку прямої кишки, легенів, молочної залози, інших типів раку. Застосовується в якості додаткового засобу при інфекційній діареї, лікуванні уретритів, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, захворюваннях дихальних шляхів, алергіях, променевої хвороби, міастенії, розсіяного склерозу, барреліоза. Після прийому препарату істотно знижується ступінь і швидкість алкогольного сп'яніння при вживанні спиртних напоїв.

 

2. Питання: Я використовувала для зміцнення і проти випадіння волосся рідкі препарати Ветом. Дізналася про це в Інтернеті. Мені допомогло. Чи можна таким чином боротися з лисиною?

 

Експерт: Встановлено, що причиною алопеції (облисіння) є грибок, який заселяється в цибулині і не дозволяє рости волосу. Штами бактерій, що містяться в наших препаратах, пригнічують його ріст і розвиток, внаслідок чого волосяний покрив відновлюється. Щоб не допустити алопеції бажано профілактувати її виникнення. Необхідно полоскати голову в розчинах рідких препаратів, з періодичністю курсу 2 рази на місяць. Для кращого ефекту допускається також втирання мазі "Біосептін" в шкірні покриви.

 

3. Питання: Чи можна застосовувати Ветом людям при сильній діареї і метеоризмі?

 

Експерт: При діареях і метеоризмі застосовувати бажано Ветом 1.1 з кратністю 1 ложка, 7раз на день. Якщо очікуваний ефект не досягнуто через 1-2 дні режим прийому потрібно змінити - 4 дози Ветом 1.1 + 4 дози Ветом 4 на добу.

 

4. Питання: Які можливі побічні реакції при застосуванні Ветом? Чи є протипоказання (вагітність наприклад)?

 

Експерт: Вагітність не є протипоказанням для застосування Ветом. Ось деяка інформація, яка може виявитися корисною. Побічна дія: При прийомі препарату можливе виникнення больових відчуттів в уражених частинах організму. При деяких типах дисбактеріозів на першому етапі спостерігається сильний пронос або рясне газовиділення. Після прийому препарату істотно знижується ступінь і швидкість алкогольного сп'яніння при вживанні спиртних напоїв. Концентрація спирту етилового у видихуваному повітрі орієнтовно в 200 разів знижується щодо аналогічних показників у людини не що приймав Ветом.

 

Протипоказання:

Препарат не рекомендується застосовувати при цукровому діабеті та алергії на сінну паличку.

Взаємодія з іншими препаратами: Не слід застосовувати препарат при лікуванні антибактеріальними засобами - сульфаніламідами, антибіотиками, включаючи протипухлинні антибіотики - доксорубіцин, блеоміцин, мітоміцин та ін

Препарат сумісний з антибіотиками - канаміцин.

 

5. Питання: Чи є ефективність в лікуванні різного роду паразитів, у тому числі лямблій та інших найпростіших?

 

Експерт: Схема лікування проста - 10 днів пропити Ветом 1.1 по 10-12 доз на день.