Загальні відомості

Ветом - унікальний препарат, найпотужніший імуностимулятор на сьогоднішній день, пробіотик на основі природного бактерії Bacillus subtilis, що не має аналогів у світі.

 

Серед багатьох хімічних чистих речовин, що використовуються людьми, найважливіше значення мають лікарські препарати, а в додатку до проблем, пов'язаних з інфекційними захворюваннями людини, антибіотики. Масове їх використання в лікувальному процесі і при виготовленні продуктів харчування в наш час породило проблему медикаментозної стійкості, яка зареєстрована щодо багатьох збудників інфекційних захворювань, у тому числі: криптоспоридій (діарея), ентерококів (кишкові та ранові інфекції), мікобактерій (туберкульоз), грибкові інфекції (фітофтороз та ін.) Поява у мікробів навичок боротьби з хімічною атакою антибіотиків - це закономірний результат еволюційного процесу.

 

Ми скористалися природним для природи шляхом підтримки здоров'я макроорганізму, а саме, з природного середовища виділили бактерії сапрофіти, що володіють властивістю пригнічувати ріст і розвиток патогенної, умовно патогенної і гнильної мікрофлори, в тому числі і в шлунково-кишковому тракті. Деякі з використовуваних нами штамів бактерій модифіковані таким чином, щоб серед продуктів їх життєдіяльності містилися речовини, що стимулюють належним чином імунітет.Склад і форма випуску:

 

Чинним початком є бактерії Bacillus subtilis (рекомбінантоного штаму ВКПМ 7092). Ветом являє собою білий, сухий дрібнокристалічний порошок без запаху, солодкого смаку, легко розчинний у воді. Препарат розфасований по 5, 50, 500 грамів, капсули. Термін придатності препарату 2 роки.

Фармакологічна дія:

 

Імуномодулююча, протипухлинна, антивірусна, бактерицидна, фунгіцидна, протихламідійна. Інтерферон альфа-2-лейкоцитарний людський, що виробляється бактеріями, надходить в кровотік через стінки шлунково-кишкового тракту  і перешкоджає вірусному інфікуванню клітин, змінює властивості клітинної мембрани, запобігає адгезії і проникнення вірусу всередину клітини. Ініціює синтез ряду специфічних ферментів, порушує синтез вірусної РНК і білків вірусу в клітині. Надає модулюючий вплив на синтез деяких онкогенів, що приводить до нормалізації трансформації клітин та інгібіції пухлинного росту. При введенні перорально дія препарату починається через декілька годин після його прийому. Модуляція активності кілерів спостерігається після 10 днів прийому препарату. Виводиться в основному нирками шляхом клубочкової фільтрації.

Ферменти, що виробляються бактеріями, сприяють більш активному перетравлювання рослинної і тваринної їжі, забезпечуючи більш якісне харчування організму в період застосування препарату. Ці ж ферменти сприяють відновленню стінок ШКТ, що дозволяє біологічно активним і поживним речовинам безперешкодно потрапляти в кровотік, а так само посилюють еллімінацію і детоксикацію ксенобіотиків різного походження (токсинів патогенних мікроорганізмів, пестицидів, продуктів життєдіяльності клітин організму та ін.) Нормальна робота стінок ШКТ сприяє профілактиці багатьох хронічних захворювань.

 

Наслідком життєдіяльності бактерій Bacillus subtilis рекомбінантного штаму ВКПМ 7092 в ШКТ є нормалізація видового складу кишкової мікрофлори, в тому числі лакто і біфідобактерій. У ШКТ істотно скорочується чисельність умовно-патогенних мікроорганізмів-різних видів протей, стафілококи, стрептококів, а також патогенних штамів кишкової палички.

 

У хворих із злоякісними пухлинами відновлює імунітет після оперативного втручання, курсів променевої терапії та хіміотерапії, зменшує токсичний прояв під час і після лікування. Підсилює позитивну дію деяких хіміопрепаратів - антиметаболітів, знижуючи їх токсичну іммунодепрессійное дію. Нормалізує рівень білірубіну, ферментів крові, загальний тонус організму.

 

Досягнутий ефект залежить від кратності прийому препарату. Найбільш ефективне використання препарату - з профілактичною метою у вигляді 1-2 курсів по 10 днів на рік.

 

Ветом призначений для профілактики, а також для корекції імунодефіцитних станів:

 

шлунково-кишкових захворювань з синдромом діареї (післяопераційні ускладнення!), дисбактеріоз;

бактеріальних інфекція (сальмонельоз, колібактеріоз, дизентерія, паличка Коха та ін);

вірусних інфекцій (ГРВІ, ГРЗ, грип, парагрип, ринотрахеит, гепатит, та інші);

гінекологічні захворювання (фіброміома, мастопатія, кісти, ендометрити, простатит та ін);

Механізм дії.

 

При прийомі препарату Ветом 1.1 бактерії Bacillus Subtilis, заселяють шлунково-кишковий тракт, розмножуються в ньому протягом двох - п'яти діб і потім повністю виводяться з організму. У процесі життєдіяльності ці бактерії виділяють літичні ферменти, здатні знищити, патогенну мікрофлору, елементи пухлинних новоутворень та інші дефективних клітини. Підвищується активність моноцитів і макрофагів і стійкість організму до різних видів вірусних та інших інфекційних захворювань, ліквідується схильність до алергій, відновлюються регенераційні процеси в тканинах, нормалізується обмін речовин і стимулюється імунна відповідь. Препарат починає діяти через 15-20 хвилин після прийому. Він вдало поєднується з щепленнями і підсилює їх ефективність.

 

Препарат володіє такими властивостями:

 

високою антагоністичною активністю до широкого спектру патогенних і умовно-патогенних грибків і бактерій;

противірусною активністю;

стимулює клітинні і гуморальні фактори імунітету;

підвищує неспецифічну резистентність організму;

стимулює регенераційні процеси в організмі;

нормалізує обмін речовин;

Ветом практично не має протипоказань (за винятком виразкової хвороби шлунка в період загострення і алергії на сінну паличку). Передозування не страшна. Відсутні вікові обмеження. Тривалий термін зберігання навіть після відкриття упаковки. Унікальний препарат для лікування харчових отруєнь та кишкових інфекцій.
Зверніть увагу!

 

Коли Ви вирушаєте в похід, на дачу (особливо на кілька днів) візьміть з собою Ветом 1.1. З його допомогою Ви зможете захистити себе і своїх супутників при виникненні харчових отруєнь або при укусах кліщів, коли медична допомога недоступна. У цих випадках Ветом 1.1 слід приймати "ударними" дозами по 1 чайній ложці через кожну годину.

Профілактичний курс лікування:

 

З метою профілактики рекомендується приймати пробіотик Ветом 2 протягом 7-10 днів (один курс) по 1 стандартній дозі 2-3 рази на день. Перерва між профілактичними курсами не менше 1 - 1,5 місяця. Стандартна схема профілактичних курсів для здорових людей: перший - на початку лютого, другий - в середині березня, третій - у середині серпня, четвертий - в кінці вересня. Застосування препарату поліпшити самопочуття, зняти "Синдром втоми", підняти працездатність і значно знизити ризик виникнення сезонного дисбактеріозу.

 

Лікувальний курс

 

Дозування застосування препарату залежить від реакції організму на його прийом. Якщо під час першого курсу людина не відчуває помітних змін у своєму стані, а захворювання є, то це може говорити або про те, що в наступний курс потрібно збільшити дозу, або про те, що потрібно використовувати інші лікувальні засоби. У будь-якому випадку рекомендується через 6 тижнів повторити курс за схемою: перші 2 дні - 4 - 6 разів на день, наступні 2 дні - 3 - 4 рази на день, решту днів до закінчення курсу (не більше 10 днів) - 2 рази на день (вранці і на ніч). За накопиченому досвіду, паралельно з курсом прийому пробіотика Ветом 2 і в перервах між ними рекомендується пити фітосбори за принципом: хвора печінка - жовчогінні, кишечник - кишковий збір, легені - грудний, нирки - нирковий і т.д. Це допомагає швидше виводити з організму накопичені в цих органах токсини. При цьому лікувальний процес йде ефективніше.

 

Спостереження

 

Спостереження  показали, що при проведенні субтілітерапіі спостерігається "загострення" хвороб - виникають неприємні відчуття в різних органах. найбільш ймовірна причина - больовий сигнал, що надходить з місць локалізації "хронічних дефектів". У цьому випадку бажано пройти обстеження у медичному центрі;

при прийомі препаратів перорально часто реалізується або пронос, або закреп, в кінцевому підсумку практично завжди стілець нормалізуется. Цей ефект пов'язаний з процесом нормалізації мікробоціноза в ШКТ.

Цей ефект забезпечений інтенсивним виведенням токсинів з організма. Після завершення курсу терапії сеча має стати прозорою, без видимих включень і не мати різкого запаху. Якщо цей ефект не досягнуто слід провести обстеження на предмет наявності хронічних захворювань у відповідному медичному закладі;

іноді в процесі субтілітерапіі на шкірі спостерігається висипка у вигляді дрібних прищів. найбільш ймовірна причина цього явища - надмірно активний вивід токсинів через шкіру.Сипь завжди проходить в процесі курсу субтілітерапіі;

зазначено, що в процесі і якийсь час після субтілітерапіі при прийнятті алкоголю отримати ефект сп'яніння істотно складніше, ефект "похмілля" не реалізується практично ніколи;

 

Практичні рекомендації:

 

1.Кратність - не менше 5-7 доз на день. Тривалість курсу 10 днів.

 

2.Для важко хворих кратність прийому бажано збільшити до 10 і більше разів. Тривалість прийому - 10 днів.

 

3.Для онкологічних хворих основний лікувальний ефект настає після 10 днів прийому рекомендований курс 20 днів. Це пов'язано з тим, що після 10 днів прийому препарату в крові багато разів збільшується концентрація клітин Nk кіллеров.У хворих онкологічними захворюваннями-це викликає потужний лікувальний ефект.

 

4.Хворим на цукровий діабет слід бути обережними при підборі кратності прийому-на першому етапі бажано прийняти дозу Якщо небажаних відчуттів не виникло протягом 1-2 годин, можна прийняти другу дозу і так надалі. Це пов'язано з тим, що препарати з діючим началом у вигляді бактерій Bacillus subtilis штам ВКПМ У 7092 викликають істотне зниження концентрації цукру в крові, що може ввести хворого в кому. Після завершення 10-ти денного курсу слід приймати препарати на основі бактерій Bacillus subtilis штам ВКПМ У 7048 Bacillus licheniforrnis штам ВКПМ У 7038. Кратність прийому слід підбирати, орієнтуючись на відчуття і динаміку падіння концентрації цукру в крові. Максимальний терапевтичний ефект з двох останніх штамів належить Bacillus licheniforrnis штам ВКПМ У 7038.

 

5.Способи введення мікроорганізмів в організм має істотне значення для досягнення максимального терапевтичного ефекту.

 

перорально (порошки, капсули);

ректально (клізми з рідких препаративних форм);

при обробці пошкоджених ділянок шкіри мазь слід нанести тонким шаром;

для зміцнення і стимуляції росту волосся бажано їх полоскати після миття розчином рідких препаративних форм препаратів; цей ефект забезпечений тим що, що якість волосяного покриву знаходиться в повній залежності від складу мікробного співтовариства на поверхні голови - обробка рідкими препаратами приводить його у відповідність з екологічно природним;

при профілактиці та лікуванні геморою обробки слід проводити Біосептин регулярно - для здорових достатньо 1 раз на місяць, для страждаючих цим захворюванням, - чим частіше, тим вище лікувальний ефект;

 

при лікуванні кандидозів, ерозій вагіни і шийки матки - обробку припустимо проводити препаратами в гелевою і рідкої препаративної формі, а так само у вигляді свічок;